2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Pomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Rumia
Dodane 02 kwietnia 2024

Asystent/Asystentka ds. Obsługi Zamówień Internetowych (e-commerce)

Lokalizacja

Rumia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy Asystenta/Asystentki ds. Obsługi Zamówień Internetowych (e-commerce)

Liderwood to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w handlu deskami kompozytowymi i akcesoriami na tarasy, elewacje oraz ogrodzenia.

Praca stacjonarna (Rumia, Grunwaldzka 29)

Zakres obowiązków:

  • Bezpośredni kontakt z klientami firmy w zakresie realizacji zamówień internetowych (telefonicznie i mailowo)

  • Wsparcie w zarządzaniu zamówień internetowych i ich przetwarzaniu zgodnie z ustalonymi procedurami

  • Monitorowanie stanów magazynowych

  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia płynności procesów operacyjnych – przede wszystkim Działem Sprzedaży i Działem Marketingu

  • Wsparcie w aktualizacji oferty sklepu w kanałach sprzedaży e-commerce

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego

  • Doskonała organizacja pracy własnej

  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • Wysoka kultura osobista

Dodatkowym atutem będą również (mile widziane, ale nie są wymagane):

  • Znajomość systemów contact center (centrum obsługi klienta), takich jak Thulium, Systell, LiveAgent

  • Doświadczenie w zakresie obsługi platform sprzedażowych e-commerce (Amazon, Allegro, Erli, Ebay)

  • Doświadczenie w pracy z systemami OMS (Baselinker, Sellasist)

  • Doświadczenie w pracy z systemami CMS (Woocommerce, Shoper)

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: zarządzanie, ekonomiczne, marketing, e-commerce)

  • Dużym atutem będzie znajomość dodatkowego języka (niemiecki, czeski)

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju umiejętności związanych z zakresem obowiązków oraz branżą e-commerce

  • Możliwość rozwoju zawodowego wraz z rozwojem firmy

  • Atrakcyjne premie

  • Profesjonalne narzędzia pracy, m.in. telefon i laptop

  • Spotkania integracyjne

  • Paczki świąteczne

  • Brak dress code'u

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Rumia,

Pomorskie

Pomorskie, Rumia
ID: 908977265