2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Źródła
Dodane 24 maja 2024

Asystent/ Asystentka ds. księgowości - Staż

Lokalizacja

Źródła

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, otwartą na kontakt z ludźmi i zaangażowaną w powierzone obowiązki – ta oferta jest właśnie dla Ciebie:

Godziny odbywania stażu: 08:00 - 16:00

Nasze wymagania:

·         prawo jazdy kat. B,

·         rejestracja w Powiatowym Urzędzie Pracy ze statusem osoby bezrobotnej,

·         mile widziane wykształcenie z zakresu ekonomii

·         zainteresowanie obszarem księgowym i rachunkowym oraz chęć do rozwoju i pracy

·         samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Zakres obowiązków:

·         ewidencja dokumentów księgowych przy pomocy programów komputerowych.

·         archiwizacja dokumentacji firmowej,

·         współpraca z poszczególnymi działami w firmie,

·         obsługa urządzeń biurowych,

·         praca z pakietem Ms Office (Excel, Word).

Oferujemy:

·         proces wdrożenia na stanowisko pracy pod opieką doświadczonych pracowników,

·         możliwość rozwoju i nabycia nowych umiejętności,

·         interesujące wyzwania zawodowe,

·         pracę w zgranym i sympatycznym zespole.

Zapraszamy :)

Zainteresowane osoby, proszę o przesłanie swojego CV poprzez formularz OLX

Lokalizacja

Źródła,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Źródła
ID: 920572191