2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gliwice
  7. Administracja, prace biurowe - Bojków
Dodane 10 kwietnia 2024

Asystent / Asystentka ds. księgowo-kadrowych

Lokalizacja

Gliwice, Bojków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma KPI (Korea Plastic Industry) Sp. z o.o. specjalizująca się w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych poszukuje kandydata na stanowisko Pomocy księgowo-kadrowej do pracy w trybie dwuzmianowym.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących spraw księgowo-kadrowych

  • Kontrola nieobecności, urlopów pracowników

  • Kontakt z agencjami pracy

  • Bieżące zadania administracyjno-organizacyjne

  • Rejestr faktur zakupu oraz sprzedaży

  • Przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących spraw księgowych

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, leasingów

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca, roku - jak i sporządzaniu sprawozdań finansowych

  • Przygotowywanie raportów, analiz i zestawień

  • Współpraca z pozostałymi działami Spółki

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca mailową jak i telefoniczną komunikację z klientem

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Zainteresowanie tematyką pełnej księgowości oraz chęć rozwoju w tym zakresie

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym dobra znajomość programu Excel

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w trybie dwuzmianowym

  • umowę o pracę,

  • narzędzia niezbędne do pracy,

  • bezpłatne zajęcia z języka angielskiego.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV poprzez OLX.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Bojków
ID: 806784659