2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Bydgoszcz
Dodane 10 kwietnia 2024

Asystent/asystentka ds administracyjnych na budowie

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Budowlana Dolmar w związku z rozwojem poszukuje do swojego zespołu asystenta/asystentki ds administracyjnych na budowie.

Zakres zadań:

  • Porządkowanie dokumentów

  • Zarządzanie zasobami materiałowymi na budowie

  • Tworzenie notatek ze spotkań

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów między biurem a budową

  • Archiwizacja dokumentów

  • Dbałość o właściwy wizerunek firmy

  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji między biurem a budową

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziani studenci budownictwa);

  • znajomość podstawowych programów biurowych (Microsoft Office);

  • umiejętność zarządzania informacjami;

  • zdolności interpersonalne (komunikatywność, umiejętność pracy w zespole);

  • dobra organizacja pracy własnej, solidność, rzetelność. prawo jazdy kat. B.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 910731479