2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Mory
Dodane 23 kwietnia 2024

Asystent/ Asystentka ds. administracyjnych

Lokalizacja

Mory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Abet  Laminati Polska sp. z o.o., ul. Sochaczewska 32, 01-327 Warszawa

Jesteśmy filią włoskiej firmy Abet Laminati - największego w Europie producenta laminatów wysokociśnieniowych. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa, Bemowo

Obowiązki:

 - bieżąca obsługa administracyjna firmy, dbałość o obieg dokumentów

- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

- zaopatrzenie biura w materiały biurowe, spożywcze i eksploatacyjne

- obsługa Gości odwiedzających firmę

- wsparcie w przygotowywaniu tłumaczeń

- wsparcie w zakresie kontroli i doskonalenia procesów wewnętrznych

- opracowywanie wymaganych dokumentów, prezentacji, raportów dla kadry kierowniczej

- ścisła współpraca z Dyrektorem Handlowym i Działem Finansowo-Księgowym

- realizacja zadań zlecanych przez przełożonych

Wymagania:

- min. średnie wykształcenie

- bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Ms Office, w szczególności MS Excel

- znajomość j. angielskiego na poziomie min. komunikatywnym

- umiejętności analityczne

- bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność

- umiejętność pracy w zespole

- komunikatywność, punktualność, uczciwość

- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:

 - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- interesującą pracę w doświadczonym zespole

- przyjazną atmosferę pracy

- prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym

- kartę Multisport po okresie próbnym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Lokalizacja

Mory,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Mory
ID: 912192278