2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Białystok
  7. Administracja, prace biurowe - Wygoda
Dodane 18 kwietnia 2024

Asystent/Asystentka biura w Rowerzysta.pl

Wynagrodzenie

4 500 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Wygoda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

BIKKO S.A. (właściciel marki Rowerzysta.pl)

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Asystent/Asystentka biura

Miejsce pracy: Białystok

Twoje zadania:

  • obsługa telefonów kierowanych do biura

  • zamawianie materiałów biurowych

  • segregacja, opisywanie dokumentów

  • wsparcie administracyjne pracowników

  • nadzór nad korespondencją

  • współpraca z działem księgowości

  • rejestracja faktur w systemie bankowym

Oczekujemy od Ciebie:

  • gotowości do dużego obciążenia wynikającego z sezonowości

  • wysoki poziom kultury osobistej

  • odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywaną pracę

  • znajomości obsługi podstawowych programów biurowych

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • ciekawą, stabilną pracę z młodym i energicznym zespołem w prężnie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę (poniedziałek-piątek 8-16),

  • wynagrodzenie 4500-4800 brutto.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BIKKO S.A. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Wasilkowskiej 89 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest BIKKO S.A. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Wasilkowskiej 89. Dane zbierane są dla potrzeby rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Wygoda
ID: 714470145