2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Skała
Dodane 30 kwietnia 2024

Asystent/Asystentka Biura projektowego

Wynagrodzenie

2 300 - 2 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skała

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do Naszego Zespołu jako Asystent/Asystentka Biura projektowego!

Jeśli masz energię do działania i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, to mamy dla Ciebie świetną propozycję! Szukamy osoby, która uwielbia porządek, ma smykałkę do organizacji i zawsze wykonuje swoje zadania sumiennie. Jeśli ta oferta brzmi jak coś dla Ciebie, to nie czekaj dłużej i zapoznaj się z dalszymi szczegółami!

Twoje Obowiązki:

  • Będziesz odpowiedzialny/a za sprawną organizację pracy biura oraz obsługę administracyjną.

  • Zadbasz o prawidłowy obieg korespondencji przychodzącej w firmie.

  • Tworzenie notatek i wprowadzanie danych do naszego, autorskiego systemu będzie częścią Twojej codziennej pracy.

  • Wspierając nasz zespół, będziesz tworzyć różnego rodzaju dokumenty firmowe, zestawienia i pisma.

  • Przygotujesz i wyślesz korespondencję firmową oraz przesyłki kurierskie.

  • Drukowanie i segregowanie materiałów do wysyłki również będzie częścią Twoich zadań.

Co Możemy Ci Zaoferować:

  • Stanowisko w renomowanej firmie na lokalnym rynku.

  • Motywujący system wynagrodzeń, który obejmuje zarówno podstawę jak i premię.

  • Wsparcie na każdym etapie Twojej pracy oraz niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków.

  • Pełnopłatny okres wdrożeniowy wraz ze szkoleniami wewnętrznymi.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

  • Korzystanie z usług firmy na preferencyjnych warunkach.

  • Miejsce parkingowe na ogrodzonym i monitorowanym terenie.

Czego Wymagamy:

  • Cenimy sumienność, dokładność i punktualność.

  • Doskonale poruszasz się w pakiecie MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

  • Komunikacja i umiejętność pracy w zespole to Twoje mocne strony.

  • Potrafisz efektywnie zarządzać swoim czasem i priorytetami.

  • Samoorganizacja to Twoje drugie imię.

  • Dystansu do siebie i poczucia humoru.

Co będzie Twoim dodatkowym atutem:

  • Praca na podobnym stanowisku.

  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej

  • Prawo jazdy kat B.

Jeśli jesteś gotowy/a na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie! Przyłącz się do nas i razem z nami rozwijaj swoje umiejętności!

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARKADIUSZ KOĆMA FIRMA HANDLOWA "GIGA" dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź.zm.).

Lokalizacja

Skała,

Małopolskie

Małopolskie, Skała
ID: 910518152