2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 09 kwietnia 2024

Asystent/Asystentka Biura

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółka odpowiedzialna za planowanie, doradztwo oraz nadzór nad realizacją inwestycji elektrowni słonecznych oraz wiatrowych w ramach Grupy Elbrus. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Asystent/Asystentka Biura.

Wiodącą jednostką wyżej wspomnianej grupy jest Alternatywna Spółka Inwestycyjna o nazwie Elbrus Green Energy ASI. Głównym celem grupy jest budowa szerokiego portfela spółek uczestniczących w transformacji energetycznej skupiającej się na odnawialnych źródłach energii.

Oferujemy rozwojową i ambitną pracę w godzinach 8:00 - 16:00 w profesjonalnym, młodym i dynamicznym zespole w dobrej i sympatycznej atmosferze.

Miejsce Pracy: ul. Domaniewska 52

Twój zakres obowiązków:

  • organizacja i prowadzenie sekretariatu

  • obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych

  • koordynowanie poczty wychodzącej i przychodzącej

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie

  • segregowanie i archiwizacja dokumentacji

  • wystawianie i weryfikacja faktur oraz współpraca z działem księgowym

  • przygotowywanie zestawień, prezentacji

Nasze wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

  • sprawna obsługa programów pakietu Windows Office

  • wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne

  • umiejętność pracy zespołowej

  • komunikatywność

  • umiejętność rozwiązywania problemów

  • samodzielność

  • organizacja pracy własnej

  • dokładność i terminowość

  • prawo jazdy kat. B

Benefity:

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa/herbata/napoje

  • parking dla pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 910606453