2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Żoliborz
Dodane 11 czerwca 2024

Asystent/Asystentka Biura

Wynagrodzenie

4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Cześć! Cieszymy się, że zastanawiasz się nad dołączeniem do naszego zespołu Szkoły w Chmurze. Jesteśmy alternatywną placówką edukacyjną, wolną od ocen i sprawdzianów. Nasz zespół jest z różnych zakątków Polski, ale biuro mamy w Warszawie i właśnie szukamy kogoś, kto będzie Specjalistą ds. Wszystkiego co się tam dzieje!

Główne zadania:

  • przyjmowanie gości oraz troska o ich komfort,

  • kierowanie gości do odpowiednich miejsc,

  • koordynacja i dystrybucja korespondencji oraz przesyłek kurierskich,

  • ogarnianie spraw administracyjnych,

  • wsparcie dla innych pracowników w codziennych zadaniach,

  • dbanie o porządek w obszarach wspólnych biura,

  • pomoc w przygotowaniach do wydarzeń firmowych,

  • pomoc w organizacji przestrzeni biurowej i przenoszeniu cięższych rzeczy, gdy jest taka potrzeba.

  • masz prawo jazdy kat. B. - warunek konieczny,

  • jesteś studentem/studentką studiów zaocznych,

  • jesteś dyspozycyjny/na w pełnym wymiarze czasu,

  • interesuje Cię praca z elastycznym grafikiem,

  • jesteś ogarniaczem, lubisz wyzwania i umiesz rozwiązywać problemy,

  • lubisz kontakt z ludźmi i jesteś otwarty na nowe wyzwania :)

  • proaktywność to Twoje drugie imię,

  • umiesz efektywnie współpracować z innymi,

  • w swojej pracy wyróżniasz się dokładnością,

  • spokojnie i efektywnie działasz podczas sytuacji stresowych.

Co oferujemy?

  • pracę wśród życzliwych i wspierających osób pełnych zaangażowania,

  • wygodną i przyjemną przestrzeń w naszym biurze na Żoliborzu - codzienne delektowanie się kawą, strefa chillu, biblioteka

  • zajęcia z jogi,

  • nie mamy owocowych czwartków, ale mamy wspólne śniadania we wtorki! :)

  • elastyczność – sam/a ustalisz czas swojej pracy,

  • dofinansowanie do karty Multisport i opieki medycznej :)

  • pracę z misją – każdy członek zespołu bierze udział w wielkich zmianach w życiu naszych uczniów i ich rodzin,

  • wpływ i nieskrępowany rozwój – Twoje pomysły i rozwiązania potraktujemy na serio :)

To taka pigułka. Wypełnij formularz i pozwól nam się poznać. Do uzupełnienia aplikacji w formie krótkiej rozmowy on-line, zaprosimy wybrane osoby. Być może właśnie Ciebie? :)

Informujemy, że odpowiemy na aplikacje wybranych kandydatów.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 919731578