2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Pomorskie
  6. Spedycja - Gdynia
  7. Spedycja - Śródmieście
ROHLIG SUUS Logistics SA
Dodane 01 maja 2024

Asystent Agenta Celnego

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Prace administracyjne, fakturowanie zleceń celnych,
  • Kontakt ze służbami celnymi, sanitarnymi,
  • Kontakt z klientami, których przesyłki są w odprawie celnej,
  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności Agencji Celnej,
  • Uczestnictwo w rewizjach celnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Systematyczność i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny).

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, polskiej firmie, która szybko się rozwija,
  • Unikatową kulturę organizacyjną – SUUS, czyli „swój” – traktujemy się po ludzku i właśnie takich pracowników szukamy!
  • Standardem u nas jest umowa o pracę, ponieważ chcemy związać się z Tobą na dłużej,
  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia,
  • Pakiet medyczny Medicover oraz dostęp do bezpłatnej i anonimowej pomocy psychologicznej, bo Twoje zdrowie jest dla nas ważne,
  • A jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, możesz skorzystać z wybranej oferty sportowo-rekreacyjnej: Multisport lub Medicover Sport,
  • Możesz też skorzystać z grupowego ubezpieczenia na życie,
  • Nasze biura dostosowaliśmy do potrzeb i trybu pracy pracowników - różne strefy pracy i nowoczesny sprzęt,
  • Kompleksowe wdrożenie firmowe i stanowiskowe ze stałym mentoringiem przełożonego i członków zespołu,
  • Jako firma ciągle się rozwijamy i Ty też będziesz mieć taką możliwość uczestnicząc w szeregu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Każda praca niesie za sobą wynagrodzenie, bo nie tylko radością z pracy żyjemy. Oprócz wynagrodzenia podstawowego masz możliwość uzyskania premii kwartalnej.
  • Jeśli zapragniesz odpocząć i wybrać się na urlop, SUUS sfinansuje jego część (tzw. wczasy pod gruszą),
  • Dofinansujemy Twój kurs języka angielskiego, jeśli chcesz doskonalić swoje umiejętności,
  • Jeździsz samochodem? W ofercie mamy również kartę paliwową z rabatem dla naszych pracowników,
  • Poza super zespołem mamy też dobrą kawę na pokładzie :),
  • Polecając znajomych do pracy w programie "Poleć do SUUS'a" możesz zarobić dodatkowe pieniądze,
  • Rodzina jest dla nas ważną wartością, dlatego realizujemy rodzinne inicjatywy, m.in. "Mama wraca do pracy",
  • Na koniec napiszemy, że oferujemy naszą wiedzę z zakresu logistyki, którą zbudowaliśmy na przestrzeni ostatnich 30 lat w Polsce i na całym świecie. Poznaj nas lepiej i aplikuj do SUUSa!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 910744944