2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Poznań
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Ogrody
Dodane 29 kwietnia 2024

Asystent Administracyjno-Medyczny w Przychodni Fizjoterapeutycznej

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Ogrody

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja online

Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko asystenta administracyjno - medycznego w Przychodni Fizjoterapeutycznej.

Opis stanowiska pracy:

- rejestracja skierowań,

- planowanie zabiegów z zakresu rehabilitacji,

- rozliczanie świadczeń zgodnie z wytycznymi Narodowego Funduszu Zdrowia,

- kontrola obiegu dokumentacji medycznej,

- współpraca z fizjoterapeutami i zespołem przychodni.

Wymagania:

- znajomość programu KS-PPS (wymaganie konieczne)

- komunikatywność i otwartość na potrzeby pacjentów gabinetu,

- przyjazne usposobienie – uśmiech oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

- bardzo profesjonalne podejście do swojej roli,

- umiejętność pracy w zespole,

- znajomość MS Office oraz infrastruktury urządzeń biurowych,

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę zlecenie, kontakt B2B,

- elastyczny grafik,

- pracę w dynamicznie rozwijającej się przychodni,

- rozwój w młodym i ambitnym zespole specjalistów,

-kursy i szkolenia.

Zastrzegamy prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z danymi kontaktowymi oraz klauzulą : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Ogrody
ID: 915227820