2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Ochota
Dodane 24 kwietnia 2024

Asystent administracyjno-księgowy

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Wakat: Asystent administracyjno-księgowy

Zapraszamy do naszego zespołu odpowiedzialnego i proaktywnego asystenta administracyjnego z doświadczeniem w przetwarzaniu podstawowych dokumentów księgowych i kadrowych. Jeśli jesteś absolwentem rachunkowości bez doświadczenia zawodowego, ale jesteś gotowy do aktywnego rozwoju i uczenia się nowych rzeczy, ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

1) Dokumentowanie pożyczek i dokumentowanie spłat pożyczek oraz ich prowadzenie i ewidencjonowanie.

2) Przygotowywanie faktur i faktur offsetowych dla partnerów i księgowego, z należytą starannością i kontynuacją.

3) Prowadzenie finansów w Salesforce, w tym rejestrowanie wpływów i wydatków z uwzględnieniem różnic kursowych.

4) Zawieranie i rejestrowanie umów z klientami (DocuSign i papier): utrzymywanie, wypełnianie, kontrolowanie, zwracanie do ponownego podpisania w razie potrzeby.

5) Płatności z tytułu umów na rzecz klientów i partnerów, odszkodowania i referencje.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe (najlepiej rachunkowość) lub pomyślne ukończenie szkoły rachunkowości.

- Zrozumienie zasad rachunkowości i doświadczenie w przetwarzaniu dokumentów pierwotnych jest mile widziane, ale nie wymagane.

- Biegła znajomość języka polskiego, umiejętność pracy z programami biurowymi.

- Dokładność, odpowiedzialność, dyscyplina.

Oferujemy:

- Oficjalne zatrudnienie i konkurencyjne wynagrodzenie.

- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności.

- Przyjazny zespół i komfortowe warunki pracy.

- Rozwijające się środowisko pracy i możliwość wniesienia wkładu w rozwój firmy.

Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie i stać się częścią naszego zespołu, wyślij swoje CV na adres [email address] w temacie wpisując "Asystent administracyjno-księgowy". Rozpatrzymy wszystkie zgłoszenia i skontaktujemy się z Tobą w celu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Czekamy na Ciebie!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 910872770