2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Monika
Dodane 30 kwietnia 2024

Archiwista - Pracownik Biurowy - z orzeczeniem

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fundacja Aktywizacja w ramach prowadzonych działań aktywizacji zawodowej dla osób z niepełnosprawnościami poszukuje dla swojego Klienta kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Oferta pracy w ramach działań aktywizacji zawodowej dla osób z orzeczeniem - aktualnie nieposiadających pracy, bezrobotnych.

Twój zakres obowiązków:

  • skanowanie dokumentów,

  • katalogowanie zeskanowanych dokumentów do odpowiednich folderów na komputerze,

  • tworzenie zestawień dokumentów w Excelu.

Nasze wymagania:

  • umiejętność selekcjonowania informacji,

  • skrupulatność,

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych: komputer, skaner, drukarka,

  • umiejętność obsługi pakietu Office w tym Excel,

  • punktualność,

  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem,

  • samodzielność,

  • bardzo dobre umiejętności współpracy w zespole,

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności (rekrutacja prowadzona w ramach działań  aktywizacji zawodowej dla osób z niepełnosprawnościami).

To oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej firmie podążającej za trendami rynkowymi,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atmosferę otwartości, wzajemnego szacunku, relacje partnerskie na wszystkich,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,

  • zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe,

  • dofinansowanie do zajęć sportowych oraz opieki medycznej,

  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym.

Dbamy, by nasze procesy rekrutacji były dostępne!

Ze względu na misję Fundacji, którą jest wyrównywanie szans osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy, w sposób szczególny do kandydowania zachęcamy osoby wywodzące się z tej grupy.

Staramy się zapewnić dostępność miejsca pracy na każdym etapie. Jeśli potrzebujesz usprawnień podczas procesu rekrutacji – daj nam o tym znać w trakcie rozmowy telefonicznej z rekruterem / rekruterką lub uzupełniając odpowiednie pola w formularzu rekrutacyjnym.

CZEKAMY NA TWOJE CV!

#AKTYWUJPRACĘ

Weź udział w naszej rekrutacji i znajdź pracę wspólnie Z FUNDACJĄ AKTYWIZACJA!

Jeżeli nasza oferta jest dla Ciebie interesująca, ale chciałbyś/ chciałabyś poznać więcej szczegółów:

Wyślij swoje CV lub Zadzwoń

 Dziękujemy za Twój czas poświęcony na zapoznanie się z nasza ofertą!

Obiecujemy starannie przyjrzeć się wszystkim cv, które zostaną do nas wysłane. Szanujemy Twój czas, dlatego możesz liczyć na feedback na temat swojej aplikacji w postaci maila. Osobiście skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, by zaprosić ich do kolejnego etapu rekrutacji.

Projekt POSTAW NA PRACĘ II jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 913917511