2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Gliwice
  6. Inżynieria - Trynek
Michał Kotłowski
Dodane 20 maja 2024

ARCHITEKT WNĘTRZ - GOOD TIME DESIGN / praca w branży architektonicznej

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Trynek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie inwentaryzacji budowlanych

  • Opracowywanie koncepcji wnętrz na podstawie wymagań klienta

  • Projektowanie mebli, aranżacji, dobór materiałów wykończeniowych i dodatków

  • Tworzenie projektów technicznych wraz z rysunkami i specyfikacją materiałów

  • Współpraca z innymi specjalistami, takimi jak architekci budowlani, instalatorzy

  • Nadzór nad realizacją projektu wnętrz oraz koordynacja prac budowlanych

Nasze wymagania

  • Kreatywność i umiejętność tworzenia oryginalnych i funkcjonalnych projektów

  • Wykształcenie wyższe z zakresu architektury wnętrz lub pokrewnych dziedzin

  • Doświadczenie w pracy jako architekt wnętrz lub projektant wnętrz (wymagane dołączenie portfolio: pdf, link - aplikacje bez portfolio nie będą rozpatrywane)

  • Bardzo dobra znajomość programu ArchiCAD

  • Znajomość rynku materiałów budowlanych oraz wykończeniowych

  • Zdolność do pracy w zespole oraz komunikatywność

  • Dbałość o detale oraz znajomość aktualnych trendów w projektowaniu wnętrz

  • Umiejętność zarządzania czasem i projektami oraz terminowość

  • Umiejętność współpracy z klientami oraz rozumienie ich potrzeb i oczekiwań

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, energicznym zespole

  • Udział w realizacji projektów od koncepcji po nadzory budowlane

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy

  • Wsparcie ze strony pozostałych współpracowników

  • Udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą

O nas

  • Pracownia Good Time Design realizuje zarówno projekty wnętrz mieszkalnych jak i przestrzeni biurowych. Nie boimy się trudnych zleceń i bardzo chętnie podejmujemy wyzwania. Zapewniamy kompleksową współpracę, od stworzenia dokumentacji projektowej poprzez zarządzanie całym procesem, aż do zakończenia inwestycji. Mamy szeroką bazę firm współpracujących w każdym zakresie branżowym. Nasz wkład pracy dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klientów, a do każdego zadania podchodzimy w sposób profesjonalny. Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem i środkami technicznymi które mogą urzeczywistnić nawet najbardziej niekonwencjonalne pomysły.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Trynek
ID: 918048376