2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Nieświastów
Dodane 25 kwietnia 2024

Architekt Twój Market

Lokalizacja

Nieświastów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Obowiązki

• uprawnienia projektowe mile widziane,

• doświadczenie przy projektowaniu przede wszystkim obiektów przemysłowych, mieszkaniówek wielorodzinnych i biurowców,

• tworzenie dokumentacji projektowych, wykonawczych i powykonawczych,

• dbałość o zapewnienie zgodności projektów z aktualnymi normami, specyfikacjami i wymaganiami kontraktowymi,

• prowadzenie nadzorów autorskich nad realizowanymi budowami.

Wymagania

• duża samodzielność,

• płynna znajomość prawa budowlanego i warunków technicznych,

• umiejętność tworzenia koncepcji projektowych uwzględniając przepisy budowlane,

• umiejętność rozmawiania z urzędnikami oraz inwestorami,

• umiejętność zarządzania zespołem,

• umiejętność pracy pod presją czasu,

• wielozadaniowość.

Oferujemy

• umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

• odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie,

• atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,

• możliwość rozwoju i szybkiego awansu,

• możliwość przystąpienia do ubezpieczeń grupowych na preferencyjnych warunkach.

Lokalizacja

Nieświastów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nieświastów
ID: 858977832