2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubuskie
  5. Budowa / remonty - Gorzów Wielkopolski
Dodane 15 kwietnia 2024

ARCHITEKT - projektowanie nowych inwestycji

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy inżyniera artchitekta lub osobę w trakcie studiów technicznych na kierunku budownictwo lub architektura, do projektowania nowych inwestycji!!!

Zakres obowiązków:

- wykonywanie rysunków technicznych w środowisku CAD (Arcadia, Autocad; 2D; 3D; Sketchup),

- wykonywanie rysunków koncepcji architektonicznych i wizualizacji,

- samodzielne lub pod nadzorem tworzenie modeli wykonywanie inwentaryzacji budowlanych,

- wykonywanie opisów technicznych,

- składanie i redakcja dokumentacji,

- uzgadnianie dokumentacji z rzeczoznawcami,

sporządzanie folderów reklamowych dla działu marketingu nieruchomości,

- kontakt z urzędami WAB i PINB

Nasze wymagania:

- wykształcenie techniczne wyższe lub średnie,

- biegła umiejętność obsługi komputera (MS Office, obsługa e-mail, gotowość do zapoznania się z nowymi środowiskami programów),

- umiejętność obsługi programów typu CAD,

komunikatywność,

- umiejętność pracy w zespole,

- zorientowanie na cel,

- język obcy będzie dodatkowym atutem i umożliwi przydział do prestiżowych projektów

Oferujemy:

- wygodne biuro w Gorzowie przy ul. Franciszka Walczaka,

- wyposażone stanowisko pracy,

- umowę o pracę lub B2B,

- możliwość zdobycia doświadczenia w szerokim zakresie projektowania i nadzoru realizowanych inwestycji,

- możliwość wykonywania praktyki zawodowej w biurze oraz na budowach,

- możliwość zdobycia praktyki przy obiektach zabytkowych,

- wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia,

- możliwość uczestnictwa w szkoleniu CAD,

współpraca z branżystami,

Benefity:

- dofinansowanie szkoleń i kursów,

- elastyczne godziny pracy w normalnym wymiarze godzin miesięcznie,

- brak dress code’u

- kawa / herbata, aneks kuchenny z możliwością przyrządzenia posiłku,

- parking dla pracowników,

- możliwość uzyskania uprawnień

Zapraszamy do przesłania CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy

Więcej informacji do uzyskania pod nr tel. z ogłoszenia.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 910252829