2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Józefów
  6. Pozostałe oferty pracy - Kolonia Błotna
Dodane 10 kwietnia 2024

Architekt Krajobrazu - Projektant Zieleni - Warszawa Wawer od zaraz

Lokalizacja

Józefów, Kolonia Błotna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

  • Poszukujemy architekta krajobrazu do pracy w firmie Landscape Studio w Warszawie -> Wawer Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe - Architektura Krajobrazu

  • Doświadczenie w projektowaniu terenów zieleni w programach CAD 2D

  • Umiejętność wykonywania wizualizacji zieleni i architektury

  • Komunikatywność i sprawna organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność zarządzania projektem, pilnowania terminów umów

  • Prawo jazdy kat.B

  • Uczciwość

  • Podstawowe obowiązki:

  • Projektowanie ogrodów i terenów zieleni od koncepcji do projektu technicznego wraz z wizualizacjami

  • Uzgodnienia i spotkania z klientem indywidualnym, przedstawicielami urzędów

  • Oferujemy:

  • Pracę w systemie hybrydowym - miło będzie się czasem widzieć w biurze

  • Stałe wynagrodzenie - forma umowy i wysokość - do ustalenia

  • Możliwość poszerzenia współpracy i rozwoju w firmie

  • Wzajemne wsparcie i pracę w miłej atmosferze

  • Kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio na adres email

Mazowieckie

Mazowieckie, Józefów, Kolonia Błotna
ID: 910806285