2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Mazowieckie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Warszawa
  6. Rolnictwo i ogrodnictwo - Ursynów
Dodane 24 kwietnia 2024

Architekt Krajobrazu

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ogrodniczo-drogowa z 30-letnim doświadczeniem poszukuje pracownika do Zespołu Architektów Krajobrazu.

Zakres obowiązków

- sporządzanie kosztorysów z kalkulacją budżetów dla branży ogrodniczej i lekko drogowej

- pozyskiwanie nowych klientów, udział w negocjacjach i rozmowach

- prowadzenie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac związanych z zagospodarowaniem terenów, zgodnie z procedurami, obowiązującym prawem, dokumentacją projektową i specyfikacją techniczną oraz wiedzą ogrodniczą

- nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych prac i realizacją poszczególnych etapów budowy

- analizowanie zapotrzebowania na materiały niezbędne do wykonania zadania

- poszukiwanie nowych szkółek roślin ,hurtowni/sklepów z branży ogrodniczej oraz innych materiałów potrzebnych do realizacji

-wykonywanie projektów branżowych łącznie z detalami

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- znajomość programu AutoCAD lub podobnego

-znajomość programu Photoshop (mile widziana)

- prawo jazdy kat. B

- zaangażowanie i elastyczność

- samodzielność, odpowiedzialność , sumienność

- umiejętność szybkiego uczenia się

To oferujemy:

- stabilne zatrudnienie , dużo wyzwań architektonicznych,

- atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia

- niezbędne narzędzia pracy i samochód

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz portfolio.

Aplikacja na nasze stanowisko wiąże się ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 900259017