2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Włochy
Dodane 10 kwietnia 2024

ArchiDoc- szuka pracownika: rejestrator danych/ skanerzysta, Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

ArchiDoc jest jedną z największych polskich firm oferujących usługi biznesowe z obszaru zarządzania dokumentami i obsługi back-office.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Rejestrator danych/ Skanerzysta

Miejsce pracy: Warszawa, Włochy

Zakres obowiązków:

  • skanowanie dokumentacji

  • rejestrowanie dokumentów w dedykowanych systemach

  • porządkowanie wpływających dokumentów

  • wsparcie innych działów

Wymagania:

  • dokładność, rzetelność i zaangażowanie w pracę

  • gotowość do podjęcia pracy i dyspozycyjność

Nasza oferta:

  • szkolenie w obsłudze skanerów

  • praca w pełnym wymiarze godzin

  • praca od poniedziałku do piątku, ewentualne wsparcie w weekendy

  • system zmianowy (07:00-15:00; 12:00-20:00)

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • wynagrodzenie 28,00 zł brutto/h

  • możliwość skorzystania z benefitów firmowych

  • przyjazna atmosfera pracy

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 910817709