2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 08 kwietnia 2024

ArchiDoc- szuka pracownika kancelarii, Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

ArchiDoc jest jedną z największych polskich firm oferujących usługi biznesowe z obszaru zarządzania dokumentami i obsługi back-office.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik kancelarii banku - lokalizacja Klienta

Miejsce pracy: Warszawa, Plac Unii Lubelskiej

Zakres obowiązków:

  • Obsługa korespondencji papierowej przychodzącej i wychodzącej w dedykowanych systemach.

  • Roznoszenie korespondencji przychodzącej w budynku.

  • Kontakt mailowy, telefoniczny, osobisty z klientem (pracownik banku) oraz dostawcami korespondencji (kurier, listonosz)

  • Pozostałe czynności związane z obsługą korespondencji.

Wymagania:

  • Biegła obsługa komputera

  • Znajomość pakietu Microsoft Office

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne

  • Wysoka kultura osobista i samodyscyplina

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Nastawienie na współpracę z zespołem

  • Wielozadaniowość oraz samodzielność w działaniu

Nasza oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę pracę - pełen etat

  • praca od poniedziałku do piątku 8-17 (ruchome godziny)

  • wynagrodzenie na okresie próbnym 4300 brutto

  • rozpoczęcie pracy od zaraz

  • praca w przyjaznej atmosferze i komfortowo wyposażonym biurze

  • możliwość skorzystania z benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 910173968