2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szczecin
  7. Administracja, prace biurowe - Centrum
Dodane 16 kwietnia 2024

ArchiDoc S.A.- szuka pracownika kancelarii, Szczecin

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ArchiDoc jest jedną z największych polskich firm oferujących usługi biznesowe z obszaru zarządzania dokumentami i obsługi back-office.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik kancelarii w lokalizacji Klienta

Miejsce pracy: Szczecin, ul. Matejki 34.

Zakres obowiązków:

  • odbiór korespondencji od operatorów zewnętrznych (potwierdzanie dowodów dostaw, sporządzanie protokołów rozbieżności)

  • rejestracja korespondencji w systemach informatycznych

  • przekazywanie korespondencji upoważnionym pracownikom

  • opracowanie i wysyłanie korespondencji wychodzącej

  • obsługa urządzeń biurowych, skrzynki e-mail

Wymagania:

  • Biegła obsługa komputera,

  • Znajomość pakiet Microsoft Office,

  • Bardzo dobrych umiejętności organizacyjnych,

  • Wysokiej kultury osobistej,

  • Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

  • Samodzielności w realizacji działań.

Nasza oferta:

  • Praca od poniedziałku do piątku 8-16,

  • Rozpoczęcie pracy od zaraz,

  • Wynagrodzenie 28,20 zł/h brutto,

  • Praca w przyjaznej atmosferze i komfortowo wyposażonym biurze,

  • Możliwość skorzystania z benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),

  • Rozmowa rekrutacyjna online.

 Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 912225116