2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Wola
Dział HR
Dodane 30 kwietnia 2024

ArchiDoc: Pracownik recepcji banku (1/2 etatu) - Warszawa, Wola

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

ArchiDoc jest jedną z największych polskich firm oferujących usługi biznesowe z obszaru zarządzania dokumentami i obsługi back-office.

Obecnie, dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik recepcji banku (1/2 etatu)

Miejsce pracy: Warszawa, Kasprzaka

Zakres obowiązków:

  • administrowanie i zarządzanie recepcją biura

  • sprawna, profesjonalna i życzliwa obsługa gości

  • dbałość o obieg dokumentacji, obsługę korespondencji

  • zarządzanie przepływem informacji, w tym przekazywanie zadekretowanej korespondencji oraz innych dokumentów do właściwych komórek organizacyjnych

  • porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizacja dokumentów

  • obsługa procesów administracyjnych związanych z funkcjonowaniem biura recepcji

Nasze oczekiwania:

  • dyspozycyjność w wymiarze 1/2 etatu

  • samodzielność oraz zorganizowanie

  • znajomość obsługi MS Office

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • zaangażowanie w pracę i umiejętność pracy pod presją czasu

  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

  • mile widziany status studenta

Oferujemy:

  • umowę zlecenie

  • stabilną pracę od poniedziałku do piątku

  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • pełne wdrożenie w obowiązki

  • pracę w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli

  • przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 910591974