2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Wrocław
  7. Kucharz - Krzyki
Wrocławski Park Wodny SA
Dodane 15 lipca 2024

Aquapark Wrocław Kucharz

Wynagrodzenie

35 - 42 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aquapark Wrocław to nowoczesny i najchętniej odwiedzany kompleks rekreacyjno- sportowy w regionie. Staramy się, aby było to miejsce wyjątkowe dla naszych gości . Dołączając do naszego zespołu zdobywasz niepowtarzalną szansę, aby przekonać się ile osób o różnych umiejętnościach jest zaangażowanych w funkcjonowanie obiektu. Możesz sprawdzić również jak łączymy swoje pasje z wykonywaniem obowiązków.

Obecnie do naszej gastronomii poszukujemy Kucharza

Zadania:

  • przygotowywanie posiłków zgodnie z obowiązującymi recepturami,

  • dbanie o jakość i walory smakowe potraw,

  • dbanie o odpowiednie przechowywanie i magazynowanie żywności,

  • utrzymanie czystości i estetyki w miejscu pracy,

  • obsługa sprzętu kuchennego, w tym dbanie o jego czystość.

Oczekiwania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w branży gastronomicznej oraz w przyrządzaniu jedzenia, szczególnie jedzenia na wagę,

  • kreatywność, pasja i zapał do gotowania,

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,

  • nastawienie na efektywną pracę w zespole,

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny),

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (7-15, 14- 22, 12-20), w tym w dni weekendowe i święta.

Dołączając do naszego zespołu, zyskujesz:

  • zatrudnienia na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę,

  • preferencyjne warunki korzystania z obiektu (pakiet VIP lub 5 wejść w ciągu miesiąca z osobą towarzyszącą),

  • kryty parking rowerowy,

  • 40% zniżki na obiady,

  • nowe znajomości i przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Czekamy na Ciebie w najcieplejszym miejscu na mapie Wrocławia!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 901289527