2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Wrocław
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Wrocławski Park Wodny SA
Dodane 22 kwietnia 2024

Aquapark Port Węglowy Barman

Wynagrodzenie

29 - 32 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nowo otwarty Port Węglowy znajduje się w sercu Wrocławia, przy ujściu rzeki Odra i Oława powstał z miłości do muzyki i dobrego jedzenia. Nazwa nawiązuje do tradycji tego miejsca (które służyło jako przestrzeń do rozładunku i przeładunku węgla, którym ogrzewano wodę w pobliskim zakładzie wodociągowym).​ Dzisiaj chcemy by stał się przestrzenią dla rodzin, mieszkańców Wrocławia, lokalnych twórców oraz artystów.​

Obecnie do naszego beach baru Port Węglowy poszukujemy osoby z doświadczeniem w gastronomii na stanowisko Barman.

Zadania:

  • obsługa naszych gości na najwyższym poziomie,

  • prezentowanie klientom oferty drinków i napojów oraz ich serwowanie,

  • zapewnienie atrakcyjnej prezentacji asortymentu,

  • wykonywanie czynności porządkowych w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku Barman/Barback,

  • dyspozycyjność w weekendy i dni świąteczne,

  • znajomość komponowania napojów mieszanych (Miksologia),

  • zaangażowanie, inicjatywa i energia w działaniu,

  • pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista,

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny).

Oferujemy:

  • zatrudnienia na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę

  • praktyczne wdrożenie zaplanowane dzień po dniu,

  • zniżka 40% na posiłek pracowniczy w strefie gastronomii,

  • preferencyjne warunki korzystania z Aquaparku (pakiet VIP lub 5 wejść w ciągu miesiąca z osobą towarzyszącą),

  • nowe znajomości i przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole- lubimy spędzać ze sobą czas, nie tylko w pracy :)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 905585987