2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubuskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Brójce
Dodane 18 kwietnia 2024

U. Zlecenie; Specjalista obsługi klienta na stacji paliw bp Chociszewo

Wynagrodzenie

29,20 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Brójce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

bp jest jednym z najszybciej rozwijających się koncernów energetycznych świata, który posiada już ponad 565 stacji benzynowych w Polsce oraz ponad 18 tysięcy stacji na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem sieci, poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko: Specjalista obsługi klienta na Umowę Zlecenie na stacji paliw:

  • bp MOP Zachód, Chociszewo 101.

  • bp MOP Lutol, Rogoziniec 11 A.

Stacja zlokalizowana przy A2. Możliwy dojazd drogami lokalnymi.

Co oferujemy:

  • Umowę Zlecenie - stawka 29,2 zł brutto / godzinę pracy;

  • Pracę w wymiarze: 1/4 lub 1/2 etatu.

  • Pracę w elastycznym systemie zmianowym;

  • Szkolenie wdrożeniowe na stanowisko pracy;

Twój zakres obowiązków:

  • Przyjazna obsługa naszych Klientów oraz aktywna sprzedaż;

  • Obsługa kasy fiskalnej;

  • Przygotowywanie posiłków z oferty Wild Bean Cafe;

  • Dbałość o estetyczną ekspozycję produktów na sklepie;

  • Utrzymanie porządku oraz higieny na stacji;

Nasze oczekiwania:

  • Nie masz doświadczenia? Żaden problem - wszystkiego Cię nauczymy!

  • Bądź otwarty na kontakt z drugim człowiekiem; #NakręcająNasRelacje

  • Bądź gotowy na pracę w energetycznym zespole;

  • Bądź zaangażowany w swoją pracę;

  • Szukamy Osób w różnym wieku; #ŁącząNasLudzie

  • Hołduj takim wartością jak bezpieczeństwo, szacunek, odwaga, doskonałość, jeden zespół; #BudujemyŚwiatNaJasnychZasadach

Aplikuj! Nasz Zespół Czeka Właśnie na Ciebie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Brójce,

Lubuskie

Lubuskie, Brójce
ID: 747252251