2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 30 kwietnia 2024

Aplikant/ka z doświadczeniem

Wynagrodzenie

4 800 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Kancelaria Adwokacka Płaksej i Wspólnicy przyjmie do pracy aplikanta/aplikantkę adwokacką lub radcowską.

Kto: Płaksej i Wspólnicy Sp. k.

Kogo: Aplikant/ka z odpowiednim doświadczeniem

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie projektów pism procesowych, umów, opinii prawnych i innych dokumentów;

- wsparcie w zakresie organizacji pracy biura;

- wsparcie prawników Kancelarii w ich bieżących obowiązkach, w tym w kontaktach z klientami, doradztwie z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, karnego oraz administracyjnego;

Forma zatrudnienia: umowa o pracę/umowa zlecenia

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w kancelarii prawniczej (warunek konieczny);

  • dokładność i skrupulatność;

  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność przy podejmowaniu decyzji, pomysłowość i inicjatywa;

  • umiejętność analizy przepisów prawa oraz formułowania konkluzji z badania prawnego;

  • dobra znajomość języka angielskiego mile widziana;

Prosimy o przesłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kontakt wyłącznie drogą elektroniczną.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 851466415