2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Katowice
  7. Administracja, prace biurowe - Bogucice
Departament Zarządzania Parkingami
Dodane 22 kwietnia 2024

Aplikant adwokacki Pracownik biurowy

Wynagrodzenie

33 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Firma Departament Zarządzania Parkingami poszukuje osób na stanowisko pracownik biurowy/ asystent prawnika . Praca w pełnym wymiarze godzin

Wymagania:

Nawiążemy współpracę z aplikantem adwokackim.

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w sporządzaniu pozwów oraz pism procesowych w postępowaniu cywilnym, dyspozycyjności, umiejętności pracy w grupie Oferujemy współpracę na umowę o pracę lub na zasadzie b2b,

Zakres obowiązków:

- wsparcie bieżącej pracy biura

- sortowanie i archiwizacja dokumentów

-obsługa korespondencji

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 723233702