2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Wielkopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Poznań
  7. Obsługa hotelowa - Jeżyce
Dodane 18 kwietnia 2024

Apartamenty Strzelecka 34 w Poznaniu zatrudni recepcjonistę/stkę.

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Zakres obowiązków:

• Obsługa gości zgodnie z obowiązującymi standardami

• Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług oraz dbanie o dobry wizerunek firmy.

• Udzielania Klientom kompleksowych informacji w zakresie świadczonych usług.

• Obsługa kasy fiskalnej

• Praca administracyjna.

• Bieżąca obsługa klienta.

Wymagania:

•Biegła znajomość języka angielskiego.

• Łatwość nawiązywania kontaktów.

• Wysoka kultura osobista

• Dobra organizacja pracy własnej, oraz dążenie do realizacji powierzonych zadań.

• Obsługa komputera, oraz innych urządzeń biurowych.

• Mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku.

• Komunikatywności, otwartości i nastawienia na współpracę.

• Wykształcenie minimum średnie.

Oferujemy:

• Pracę w renomowanej i rozwijającej się firmie.

• Stabilizację i bardzo przyjazną atmosferę w pracy

• Możliwości zdobywania doświadczenia.

Odpowiedzi na wszelkie pytania uzyskają Państwo pod numerem telefonu: 50*****23

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 912665007