2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Śródmieście
MPWiK
Dodane 01 maja 2024

Aparatowy urządzeń technologicznych

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie?

Jesteśmy firmą z blisko 140-letnią tradycją!

Jesteśmy firmą z misją – każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody!

Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją – stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy!

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:

(Pion Wody/Zakład Centralny/Oddział Produkcji Wody)

Miejsce pracy: Warszawa, Koszykowa 81

Nr ref.: 80/2024

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • pracę w oparciu o wartości wynikające z blisko 140-letniej tradycji

  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele

  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie

  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie

  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów pod gruszą)

  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (m.in. badmintona, piłkarska, squasha, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

  • „3 godziny dla rodziny” – dodatkowy czas wolny

  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

Główny zakres obowiązków:

  • kontrola prawidłowości przebiegu procesów technologicznych

  • eksploatacja i nadzorowanie ustalonych reżimów pracy instalacji i urządzeń technologicznych

  • prowadzenie zapisów z przebiegu procesu technologicznego, czasu pracy oraz innej wymaganej dokumentacji obiektów i urządzeń

  • regulacja parametrów pracy oraz systematyczna kontrola urządzeń i instalacji technologicznych w obiektach

  • obsługa komputerowych stacji operatorskich oraz paneli operatorskich systemów sterowania, wizualizacji i kontroli procesów technologicznych

  • utrzymanie porządku i czystości w obiektach technologicznych

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, preferowane średnie o kierunku chemicznym, ochrona środowiska, mechanicznym lub pokrewne

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe, mile widziane na podobnym stanowisku

  • obsługa komputera w zakresie min. podstawowym

  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialności, samodzielności oraz systematyczności

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • mile widziane:

- świadectwo kwalifikacyjne „E” grupa 2 w zakresie eksploatacji

- znajomość budowy i zasady działania urządzeń wodociągowych

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 910729209