2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Płock
Paulina
Dodane Dzisiaj o 09:25

Aparatowy / Technik technologii chemicznej

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Grupa PCC przypomina zbiór nieustannych reakcji chemicznych. Jako producent specjalistycznych wyrobów chemicznych i formulacji przemysłowych jest jedną z wiodących firm chemicznych w Polsce i Europie. To tutaj, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, z drobnych atomów powstają wielkie rzeczy!

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Aparatowy do spółki PCC Exol w Płocku.

Profil:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie -mile widziane chemiczne

  • Otwartość na naukę

  • Dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym / czterobrygadowym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie i pracowitość

  • Mile widziana umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych

Zadania:

  • Poznanie, a następnie prowadzenie procesów technologicznych i operacji występujących przy produkcji

  • Prowadzenie operacji rozładunku, magazynowania surowców i produktów

  • Przygotowanie i zabezpieczanie wyrobów chemicznych do wysyłek

  • Pobierane próbek i przekazywanie ich do analizy

  • Włączanie pomp, zaworów

  • Obsługa filtrów i wymiany eksploatacyjne

  • Wykonywanie zadań zgodnie z instrukcjami i przestrzeganiem zasad BHP

  • Pomoc przy pracach załadunkowych / rozładunkowych przy użyciu dostępnych środków (wózki widłowe, pomosty przeładunkowe) oraz ręcznie (siła mięśni)

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę bezpośrednio z Pracodawcą)

  • Wdrożenie w procesy technologiczne przez doświadczonego pracownika

  • Stałe godziny pracy - zgodnie z ustalonym, rocznym harmonogramem- system czterobrygadowy

  • Wieloskładnikowe wynagrodzenie: pensja zasadnicza, premia kwartalna, dodatek za pracę w godzinach nocnych, za system 4-brygadowy, płatne nadgodziny

  • Szkolenia stanowiskowe i możłiwość zdobycia uprawnień

  • Dofinansowanie do kart Multisport oraz do wczasów i świąt (ZFŚS)

  • Ubezpieczenie grupowego w PZU na preferencyjnych warunkach,

  • Zapomogi dla pracowników w trudnych sytuacjach losowych (ZFŚS)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 755949189