2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Mazowieckie
  5. Badania i rozwój - Warszawa
  6. Badania i rozwój - Mokotów
Grafton
Dodane 03 maja 2024

Ankieter z j. angielskim [zlecenie na 2 tygodnie]

Wynagrodzenie

35 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się wspieraniem klientów w zakresie organizacji przestrzeni biurowej poszukujemy ankieterów na pełnoetatowe zlecenie. Zlecenie potrwa 2 tygodnia i zacznie się 13.05 + płatny trening 10.05.

Jeśli jesteś dostępny/a i dobrze posługujesz się angielskim, to oferta dla Ciebie!

Zadania:

  • Chodzenie po biurze co godzinę i rejestrowanie aktywności na tablecie

  • Przeprowadzanie ankiet, które trwają od 30 do 50 minut

  • Zbieranie wyników ankiet

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność w dniach 13.05-24.05 w godzinach 9:15-17:15 + 10.05 na odbycie treningu

  • Dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)

  • Reprezentatywność, wysoki poziom kultury osobistej oraz dobra orientacja w terenie

Mile widziane:

  • Wcześniejsze doświadczenie w przeprowadzaniu ankiet

  • Znajomość obsługi tabletu z Androidem

  • Status studenta

Oferta:

  • Umowa zlecenie

  • Przeprowadzanie ankiet w biurze bardzo znanej marki medialnej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zapewnione płatne szkolenie

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 914690097