2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Roznoszenie ulotek
  5. Roznoszenie ulotek - Mazowieckie
  6. Roznoszenie ulotek - Warszawa
  7. Roznoszenie ulotek - Śródmieście
Globe Energy - Energia dla Ciebie
Dodane 13 czerwca 2024

Ankieter terenowy, UWAGA!!! duże zarobki od 8000zł - 15000zł/miesiąc

Wynagrodzenie

8 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyZapraszamy seniorów

Poszukujemy pracowitych i kontaktowych osób do pracy na stanowisku ANKIETER TERENOWY Warszawa. Praca na wakacje i nie tylko.

OPIS STANOWISKA:

Praca polega na chodzeniu od domu do domu i wypełnianiu ankiet dotacyjnych więc nie jest to praca dla każdego ale zdecydowanie trudność pracy wynagradzają bardzo wysokie zarobki, gdyż w modelu prowizyjnych za 1 wypełnioną z klientem ankietę możesz otrzymać nawet od 30zł do 50zł brutto. Minimalna ilość wymaganych przez nas ankiet dziennie to 10szt. wiec miesięcznie minimalnie zarobisz prawie 9 000zł brutto a średnio pozyskując 15 ankiet dziennie Twoje zarobki dojdą do 14850zł brutto więc twoją ciężką pracę bardzo solidnie wynagrodzimy.

Oferujemy:

- wynagrodzenie stałe lub prowizyjne,

- motywujące konkursy dzienne, tygodniowe i miesięczne

- dodatkowe premie od punktualności, frekwencji i zaangażowania

- szkolenie wstępne oraz doszkalanie w trakcie całego okresu pracy z nami

- pracę samodzielną lub w dwu, trzy osobowym teamie do wyboru przez Ciebie

- pracę na cały etat od poniedziałku do piątku.

- umowę zlecenie lub B2B bo przy tak wysokich zarobkach często bardziej się to opłaca

Twoje obowiązki:

- przeprowadzanie ankiet z mieszkańcami domów na wyznaczonym terenie w sposób uprzejmy i profesjonalny.

- dokumentowanie swojej aktywności i wyników ankiet zgodnie z oczekiwaniami firmy.

Zatrudniamy tylko osoby pełnoletnie, zdeterminowane do ciężkiej pracy ale za naprawdę duże pieniądze!

Jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie i chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów zadzwoń pod numer 53*******04 lub napisz do nas przez formularz OLX

Do usłyszenia Paweł

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 920397120