2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Czyżyny
Dodane 12 czerwca 2024

Ankieter terenowy - pełny etat, elastyczne godziny + Samochód służbowy

Wynagrodzenie

4 700 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Stowarzyszenie Ekomonterzy dołączyło do grupy operatorów programu „Czyste Powietrze” w ramach programu priorytetowego „Operatorzy w programie „Czyste Powietrze” – pilotaż w województwie małopolskim”.

W ramach współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska, prowadzimy działalność edukacyjną w wybranych gminach na terenie województwa małopolskiego.

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osób do pracy na stanowisku Ankietera Terenowego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę lub umowę zlecenie - do wyboru

  • pracę na pełen etat

  • pełne wdrożenie na obejmowane stanowisko

  • możliwość wypłaty wynagrodzenia co tydzień w piątki

  • samochód służbowy wraz z kartą paliwową

  • elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku

Zakres obowiązków

  • przeprowadzanie ankiet z mieszkańcami domów jednorodzinnych na terenie obsługiwanych gmin

  • promowanie i uświadamianie mieszkańców w zakresie dotacji

  • reprezentowanie stowarzyszenia wśród mieszkańców

Wymagania

  • komunikatywność

  • chęć do pracy

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane współpraca zapraszamy do aplikowania

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 920064048