2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Lubelskie
  6. Odnawialna - Lublin
RS ENERGY DEVELOPMENT
Dodane 30 kwietnia 2024

Ankieter Terenowy ds. Termomodernizacji

Wynagrodzenie

4 500 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

RS Development dynamicznie się rozwija i obecnie poszukuje wykwalifikowanych osób na stanowisko audytora terenowego. Kandydat zatrudniony na tej pozycji będzie miał za zadanie przeprowadzanie szczegółowych ankiet dotyczących termomodernizacji oraz ocenę, czy gospodarstwa domowe spełniają kryteria programu rządowego "Czyste Powietrze". Celem tych działań jest identyfikacja potencjalnych możliwości uzyskania dofinansowania.

W RS Development przykładamy dużą wagę do determinacji, kreatywności i dążenia do perfekcji. Jesteśmy przekonani, że każdy z naszych pracowników wnosi cenny wkład w realizację naszych ambitnych celów. Dlatego zapewniamy naszemu zespołowi szerokie możliwości rozwoju i doskonalenia umiejętności, a także dostęp do najlepszych narzędzi pracy. To wszystko umożliwia osiąganie najwyższych prowizji w branży.

Dołącz do Nas i pracuj z najlepszymi w zespole Michała Pasternaka!

Twój zakres obowiązków:

  • Realizowanie ankiet dot. termomodernizacji.

  • Praca w terenie.

  • Uzupełnianie ewidencji.

Czego oczekujemy od Kandydatów?

  •  Poszukujemy aktywnych i zaangażowanych osób.

  • Dyspozycyjności.

  • Determinacji w wyznaczonych celach.

  • Gotowości do uczenia się i ciągłego doskonalenia.

  • Pozytywne podejście do pracy.

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • My dajemy Ci gotowe sposoby jak zarabiać dobre pieniądze, ty tylko się ich uczysz i razem cieszymy się sukcesem!

  • Stabilny system wynagrodzenia z pensją podstawową 4500-6000 + najkorzystniejszy system prowizyjny i premiowy.

  • Wsparcie merytoryczne oraz praktyczne

  • W pracy stawiamy na możliwość rozwoju naszych pracowników dlatego zapewniamy obszerny plan szkoleniowy. Zapewniamy najlepszą atmosferę w dynamicznym i mocno zmotywowanym zespole.

  • Karta paliwowa.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na tym stanowisku, złóż swoją aplikację za pośrednictwem portalu OLX.

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli RODO.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 894467002