2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rzeszów
Dodane 26 kwietnia 2024

Ankieter terenowy

Wynagrodzenie

4 200 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

W związku z dynamicznie rozwijającą się działalnością naszej firmy Ates Energy Group, poszukujemy kolejnych pracowników na stanowisko

Ankieter ds. OZE

Cechujemy się rzetelnością, profesjonalizmem i obsługą klienta na najwyższym poziomie, dlatego mile widziani będą kandydaci z takim samym podejściem do pracy!

WAŻNE!

Jest to praca wykonywana wspólnie i w porozumieniu z innymi ankieterami, a więc nie działasz w pojedynkę - czeka na Ciebie świetny zespół! Dajemy do dyspozycji samochód służbowy oraz zapewniamy wsparcie i pomoc na etapie zarówno wdrożeniowym, jak i późniejszym. Nie masz prawa jazdy? Żaden problem! Dużo ważniejszy jest dla nas Twój zapał do pracy!

Twój zakres obowiązków:

odbywanie spotkań z ankietowanymi, tj. praca na terenie całego województwa

krótkie przedstawienie oferty Firmy

zachęcanie do spotkania z naszym przedstawicielem w dogodnym dla ankietowanego terminie

pozyskiwanie kontaktu od osób zainteresowanych spotkaniem z naszym przedstawicielem

rozpowszechnianie informacji o produktach firmy - instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, klimatyzacje i inne

realizowanie postawionych celów

bieżące raportowanie swojej pracy

kreowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku Firmy

Naszego wymagania:

nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

dyspozycyjność w godzinach popołudniowych

nastawienie na realizację planów

umiejętne podejście do ankietowanego, generujące najlepsze rozwiązanie

zdolność ofertowania

posługiwanie się językiem korzyści

łatwość w nawiązywaniu kontaktów

otwartość i swoboda w rozmowie

chęć rozwoju

Tobie oferujemy:

gotowy plan działania, nie musisz sam się głowić skąd pozyskiwać kontakty

umowa zlecenie z możliwością pełnego etatu

stałe wynagrodzenie godzinowe niezależne od wyników

atrakcyjna prowizja od późniejszej sprzedaży - bez górnej granicy (premia za każdy sprzedany kW)

samochód służbowy dla zespołu

karta paliwowa

obszerne szkolenie i przygotowanie do pracy w nowej firmie

całą póniejszą obsługą klienta zajmuje się zespół w biurze, twoje zadanie to wyłącznie uczciwe pozyskiwanie ankiet/ kontaktów

pełne wsparcie i pomoc ze strony Firmy

To, co ułatwia pracę naszym Ankieterom i sprawia, że sama rozmowa z ankietowanym staje się zoptymalizowana, to przede wszystkim świetna renoma Firmy oraz tysiące zadowolonych klientów - powołaj się na to, TO DZIAŁA!

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 914663958