2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Brodnica
Dodane 29 kwietnia 2024

Ankieter terenowy

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brodnica

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dołącz do naszego zespołu jako Ankieter Terenowy!

Grupa wiekowa: 18-26 lat

Szukamy energicznych i komunikatywnych osób, które chcą zdobyć cenne doświadczenie w pracy terenowej oraz rozwijać swoje umiejętności interpersonalne.

Jeśli jesteś pełen entuzjazmu i chcesz być częścią dynamicznego środowiska pracy, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

-przeprowadzanie ankiet i wywiadów na terenie określonym przez firmę,

-utrzymywanie pozytywnych relacji z respondentami,

-zachowanie wysokiej jakości pracy zgodnie z wytycznymi firmy

Wymagania:

Wiek: 18-26 lat

-doskonałe umiejętności komunikacyjne,

-motywacja do pracy w terenie,

-umiejętność pracy zespołowej,

-dyspozycyjność oraz elastyczny grafik

Oferujemy:

-atrakcyjne zarobki: od 3000 do 8000 zł miesięcznie (zależnie od efektów pracy)

- możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

-profesjonalne szkolenie w zakresie przeprowadzania ankiet i technik komunikacyjnych -elastyczny czas pracy, dopasowany do Twoich potrzeb

Dołącz do naszej dynamicznej drużyny i rozwijaj się razem z nami!

Wyślij swoje CV.

Lokalizacja

Brodnica,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Brodnica
ID: 911931841