2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Mazowieckie
  6. Hostessa, host - Warszawa
  7. Hostessa, host - Śródmieście
Dodane 19 kwietnia 2024

Doradca Terenowy- Praca stała lub dodatkowa

Wynagrodzenie

5 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis Stanowiska- Głównym zadaniem będzie aktywne pozyskiwanie klientów spełniających określone kryteria. Poszukujemy osób komunikatywnych i energicznych gotowych do pracy na zewnątrz

Twój Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów z sektora klientów indywidualnych

  • Budowanie profesjonalnego wizerunku firmy

  • Bieżące raportowanie pracy

  • Doskonalenie swoich umiejętności i wiedzy na temat branży

  • Utrzymywanie wysokiego standardu profesjonalizmu

  • Realizowanie wyznaczonych celów

Nasze wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i odwaga, by wyjść do obcych ludzi

  • Samodzielność i Bardzo dobra organizacja pracy

  • Zdecydowanie ( szukamy tylko zdecydowanych i bardzo pracowitych)

  • Motywacja do pracy i osiągania wysokich wyników

  • Wysoka kultura osobista

  • Gotowość do pracy w terenie i zmiennej lokalizacji

  • Ukończone 18 lat

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o stawkę godzinową lub premiową

  • System premiowy motywujący do osiągania lepszych wyników

  • Elastyczny czas pracy - Ty decydujesz kiedy i ile chcesz pracować

  • Możliwość rozszerzenia swoich umiejętności (Dla najlepszych szkolenia z zakresu sprzedaży , budowania, relacji, a także produktowe)

  • Wsparcie merytoryczne i materiały niezbędne do pracy

  • Stały kontakt z koordynatorem projektu

  • Umowę zlecenie

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 911180318