2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Jantar
Dodane 23 kwietnia 2024

Animator, Terapeuta integracji sensorycznej do Ośrodka nad morzem

Lokalizacja

Jantar

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy nad Morzem na Mierzei Wiślanej poszukuje osoby na stanowisko Animatora oraz Terapeuty Integracji Sensorycznej

Główne zadania / obowiązki :

·        Codzienne animacje dla dzieci

·        prowadzenie terapii grupowej z dziećmi , zajęcia sensoryczne.

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy z dziećmi

  • wysoka kultura osobista

  • dobra organizacja pracy

  • punktualność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, premię

  • zakwaterowanie oraz możliwość wyżywienia.

CV prosimy wysyłać emailem na podany adres.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Jantar,

Pomorskie

Pomorskie, Jantar
ID: 912338826