2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Mazowieckie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Sulejówek
Dodane 03 kwietnia 2024

Animator dziecięcy/Pracownik Sali Zabaw

Wynagrodzenie

28 - 80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sulejówek

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Sala Zabaw dla dzieci w Sulejówku poszukuje współpracowników na stanowisku:

ANIMATOR DZIECIĘCY / PRACOWNIK SALI ZABAW

Obowiązki:

• prowadzenie animacji i stoisk tematycznych podczas pikników, chrzcin, komunii,

• animacja przyjęć okolicznościowych i eventów dla dzieci - urodzin w sali zabaw,

• obsługa klientów w obszarze recepcji znajdującej się w sali zabaw,

• opieka nad dziećmi i dbanie o ich bezpieczeństwo,

• dbanie o czystość na sali zabaw,

• możliwość rozwoju - prowadzenie zajęć, warsztatów i półkolonii dla dzieci.

Wymagania:

• wykształcenie minimum średnie - mile widziani studenci,

• dyspozycyjność w w weekendy, w tygodniu elastyczny grafik pracy (możliwość kilkunastu godzin pracy w tygodniu)

• komunikatywność

• zaangażowanie

• miła aparycja i wysoka kultura osobista

• ogólna znajomość obsługi komputera i sprzętów biurowych (ksero, drukarka itd.)

Oferujemy:

  • szkolenie i wsparcie na początkowym etapie pracy

  • elastyczne godziny pracy

  • atrakcyjny sposób wynagrodzenia - wysokie stawki za animacje i eventy, premie

  • pracę w twórczym zespole, możliwość rozwoju w różnych strukturach firmy (w tym edukacyjnych)

  • miła i przyjacielska atmosfera w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV do dnia 30.04.2024

Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie w celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną.

Lokalizacja

Sulejówek,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sulejówek
ID: 791179518