2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Wielkopolskie
  6. Opieka nad dziećmi - Poznań
  7. Opieka nad dziećmi - Ogrody
Dodane 24 maja 2024

Animator Dziecięcy w Klubie Malucha - Elastyczny Grafik

Wynagrodzenie

30 - 70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Ogrody

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Rekrutacja na stanowisko animatora zajęć w Klubie Malucha w Rokietnicy.

Poszukujemy specjalistów do prowadzenia zajęć w ramach Klubu Malucha. Jeśli jesteś entuzjastyczną i kreatywną osobą z doświadczeniem w pracy z dziećmi, dołącz do naszego zespołu!

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie zajęć:

    • Sensorycznych

    • Umuzykalniających

    • Przygotowujących do przedszkola

    • Logopedycznych

  • Dla dzieci w wieku: 0-4 lat

  • Forma współpracy: umowa zlecenie lub B2B

  • Lokalizacja: Rokietnica

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz uczestnictwa w szkoleniach i kursach rozwijających warsztat pracy z dziećmi

Okres pracy:

  • Od września

Godziny pracy:

  • Przedpołudniowe godziny pracy

  • Elastyczny grafik: możliwość pracy od poniedziałku do piątku lub w wybrane dni, jak również prowadzenie wybranych zajęć

Oczekiwania:

  • Radość z prowadzenia zajęć dla dzieci

  • Doświadczenie w prowadzeniu zajęć sensorycznych, umuzykalniających, przygotowujących do przedszkola lub innych wymienionych zajęć

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku 0-4 lat

  • Studenci w trakcie studiów pedagogicznych lub podczas przygotowania pedagogicznego będą mile widziani

Mile widziane:

  • Kreatywność i zamiłowanie do pracy z dziećmi

Firma oferuje:

  • Praca w rozwijającym się zespole opiekunów/animatorów

  • Zdobywanie cennego doświadczenia

  • Elastyczny grafik

  • Atrakcyjne warunki finansowe

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z danymi kontaktowymi oraz klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Ogrody
ID: 920663625