2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Mazowieckie
  6. Zakupy - Warszawa
  7. Zakupy - Ochota
Tomasz Pocztowski
Dodane 14 maja 2024

Analityk w dziale zakupów - branża motoryzacyjna

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Aktualnie poszukujemy dla naszego klienta, lidera w swojej branży osoby na stanowisko Analityka w dziale zakupów  – dynamicznej osoby, chcącej wykazywać się inicjatywą, dbającej o szczegóły i posiadającej umiejętności szybkiego myślenia. Osoba na tym stanowisku powinna kreatywnie rozwiązywać problemy i poszukiwać rozwiązań, nie bojąc się dzielić pomysłami.

Podstawowa znajomość branży samochodowych części zamiennych - warunkiem koniecznym.

Cele stanowiska:

  • Wsparcie działu zakupów poprzez analizy zakupów kategorii produktowych, cenników, warunków handlowych

  • Współtworzenie bazy danych produktów i dostawców

Zakres zadań i obowiązków:

  • Opracowywanie analiz kategorii produktowych w kontekście rentowności oraz pokrycia w ofercie

  • Zbieranie i rozsyłanie do partnerów handlowych informacji od dostawców o nowościach, zmianach cen, promocjach itd.

  • Udział w procesie analizy i przygotowania danych.

  • Bieżąca aktualizacja bazy danych towarów w MSD 365 na podstawie informacji otrzymanych  od dostawców, w tym uzupełnianie brakujących towarów, aktualizacja bazy kategorii produktów (PIM ), a także  wprowadzanie nowych produktów, aktualizacja i uzupełnianie danych o produktach (nr taryfy celnej, waga, kraj pochodzenia)

  • Regularna aktualizacja statusu realizacji celów zakupowych

  • Przygotowanie raportu BDO opakowań i akumulatorów

  • Administracja platformy TecCom (dodawanie/usuwanie użytkowników i odbiorców, aktualizacja danych)

  • Koordynacja procesu przesyłania potwierdzeń otrzymania towarów (dostawy wewnątrz wspólnotowe)

Umiejętności i doświadczenie wymagane na stanowisku:

  • Podstawowa znajomość branży samochodowych części zamiennych - warunek konieczny

  • Zdolności analityczne  i bardzo dobra znajomość Excel

  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2 (duża ekspozycja na rozmówców i uczestnictwo w projektach międzynarodowych)

Oferujemy:

Umowę o pracę, konkurencyjne warunki zatrudnienia  w tym premię roczną

Hybrydowy lub stacjonarny tryb pracy – atrakcyjne biuro w ścisłym centrum Warszawy

Pracę z renomowanymi i rozpoznawalnymi produktami i producentami – liderami w swojej kategorii

Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju umiejętności

Wysoką kulturę pracy, przyjazne i wspierające warunki w lokalnym, niewielkim zespole w ramach organizacji liczącej ponad 50 tys. pracowników na całym świecie

Ubezpieczenie NNW, Multisport, dobrowolne ubezpieczenie na życie, szkolenia

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 915403042