2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Łódzkie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Łódź
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Śródmieście
Dodane 03 kwietnia 2024

Analityk Umów Kredytowych / Specjalista Działu Obsługi Klienta

Wynagrodzenie

4 300 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy Kancelarią działającą w branży prawnej. Pomagamy klientom na ponad 20 płaszczyznach.

W związku z narastającym zainteresowaniem naszymi usługami, poszukujemy osób do współpracy przy obsłudze klienta oraz weryfikacji umów kredytowych.

Zakres obowiązków:

analiza umów kredytowych (polega ona na zastosowaniu się do wytycznych, które należy zweryfikować w dokumentach oraz skorzystanie z przygotowanego już kalkulatora służącego do przeliczeń pod kątem oszacowania kwot możliwych do odzyskania)

kontakt telefoniczny i mailowy z potencjalnymi klientami, którzy sami zgłosili się do kancelarii

analiza przesłanych dokumentów

wprowadzanie danych do systemu

tworzenie raportów

bezpośredni kontakt z działem sprzedaży / działem administracji / działem prawnym

monitorowanie terminowości procesów

dbanie o pozytywny wizerunek kancelarii

Wymagania

status studenta – studia zaoczne lub wieczorowe (dodatkowy atut)

dyspozycyjność od 8:30 do 16:30 (poniedziałek, środa, piątek), od 11:00 do 19:00 (wt., pt.)

doskonała organizacja pracy zapewniająca realizacje powierzonych zadań

dobra znajomość obsługi komputera i programów biurowych

zadaniowe podejście do powierzonych obowiązków

odpowiedzialność za efekt własnej pracy

doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

wysoka komunikatywność i kultura osobista

pozytywne nastawienie i chęć do pracy

Oferujemy:

- stałe wynagrodzenie min. 4 242,00 zł (średnie zarobki z wliczeniem dodatkowych wynagrodzeń około 5.000,00 zł – 9.000,00 zł)

- dodatkowe wynagrodzenie z opłat klientów, średnio od 1.000,00 zł do 5.000,00 zł msc

- dodatkowe wynagrodzenie z wygranych spraw, kwoty określone % - od kilku do kilkudziesięciu tysięcy zł

- pracę w młodym zespole

- przyjazną atmosferę w pracy

- szkolenia

- realizację samodzielnych zadań

- wsparcie na każdym etapie wykonywanych zadań

- praca w biurze

- dodatkowe wynagrodzenie w postaci konkursów

- wdrożenie na nowym stanowisku pracy

PRACOWNIK NA STANOWISKU: od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z poniższą klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 909162861