2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Warszawa
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Praga-Południe
Dodane 23 kwietnia 2024

Analityk finansowy, Domino's Pizza

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Co kryje się za sukcesem jednej z najlepszych na świecie marek restauracyjnych? To ludzie, którzy chcą, aby każdy dzień był lepszy od poprzedniego. To co motywuje ludzi do pozostania z nami, to praca z pełnymi pasji i utalentowanymi współpracownikami, którzy chcą, aby Domino’s było najlepszą siecią pizzerii wszędzie tam, gdzie pojawia się restauracja.

Skupiamy się na robieniu wspaniałej pizzy (i nie tylko) w około 17 000 restauracji na 90 rynkach na całym świecie pod szyldem Domino’s Pizza.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie budżetowania oraz forecastowania krótko- i długookresowego.

  • Kontrola działalności Spółki poprzez ocenę realizacji budżetu, analizy odchyleń oraz dostarczanie informacji zarządczych dotyczących bieżącej realizacji planu.

  • Przygotowywanie danych na potrzeby audytów.

  • Przygotowywanie raportów i analiz finansowych, oceny rentowności produktów, regionów, sklepów, projektów i inwestycji.

  • Udział w procesie optymalizacji procesów biznesowych.

  • Przygotowywanie raportów finansowych dla zarządu i innych zainteresowanych stron.

  • Udoskonalanie procesu raportowania i zbierania danych.

  • Wsparcie innych działów spółki w procesach analizy i raportowania danych.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość: MS Excel oraz Power BI

  • Bardzo dobra Microsoft Dynamics 365 Business Central

  • Zaawansowana znajomość tworzenia zapytań SQL do baz danych.

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej.

  • Wiedza w obszarze planowania budżetów, raportowania finansowego i przygotowywania analiz.

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży HoReCa/gastronomia/FMCG).

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym współpracę z zarządem polskim oraz brytyjskim.

  • Mile widziane: Umiejętność wykorzystania VBA w codziennej pracy.

To oferujemy

  • Pracę w modelu hybrydowym.

  • Ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy.

  • Dofinansowanie do karty Medicover Sport.

  • Zniżkę do -50% na wszystkie dania z naszych kart menu.

  • Owocowe środy.

  • Możliwość udziału w eventach firmowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 912190955