2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Warmińsko-mazurskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Olsztyn
STE capital sp. z o.o.
Dodane 13 maja 2024

Analityk finansowy

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

STE Capital – Dołącz do Naszego Zespołu jako Analityk Finansowy!

O nas:

STE Capital to firma budowlana z doświadczeniem na rynku. Dążymy do innowacji i doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności.

Twój zakres obowiązków:

  • sporządzanie bieżących i okresowych raportów i analiz finansowych

  • rozliczanie kosztów pośrednich i alokacji kosztów

  • monitorowanie realizacji planów - analiza kosztów, wyników i odchyleń

  • udział w procesie planowania i tworzenia budżetu

  • udział we wdrożeniu systemu raportowania klasy BI

  • wsparcie menagerów w interpretacji raportów i wskaźników

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym

  • zdolność analizy finansowej, budżetowania i KPI

  • mile widziana znajomość branży budowlanej, systemów klasy ERP i BI

  • praca w trybie stacjonarnym

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi

  • pracę w przyjaznym środowisku

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 915239641