2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Małopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Kraków
  7. Zarządzanie sprzedażą - Podgórze Duchackie
Dodane 19 kwietnia 2024

Analityk ds. sprzedaży Kraków

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Solarispolska sp. z o.o. jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, przedstawicielem firm zagranicznych na polskim rynku. Zajmujemy się importem artykułów motoryzacyjnych oraz ogólnoprzemysłowych. Jesteśmy znani i kojarzeni z wysokiej jakości produktów oraz z ciekawego designu.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko: ANALITYK DS. SPRZEDAŻY

Obowiązki:

  • Analiza rynku polskiego w sektorze motoryzacji na platformie Allegro oraz w sklepach internetowych.

  • Bieżący monitoring i analiza działań konkurencji oraz rekomendacje dotyczące dopasowywania oferty firmy do sytuacji rynkowej.

  • Analiza i raportowanie skuteczności prowadzonych działań – rekomendowanie działań korygujących.

  • Analiza trendów sezonowych oraz planowanie działań w oparciu o prognozy sprzedaży.

  • Implementacja i rozwój narzędzi analitycznych służących do zbierania oraz analizy danych.

  • Tworzenie raportów sprzedażowych na podstawie zebranych danych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Biegła obsługa komputera, w tym programu Microsoft Excel.

  • Umiejętności i doświadczenie w przetwarzaniu, modelowaniu oraz analizie zbiorów danych.

  • Umiejętność sprawnego poruszania się na platformie Allegro, wyszukiwania produktów i prowadzenia rzetelnych analiz w oparciu o zebrane dane.

  • Zdolność do przekładania i wdrażania wyników z pracy analitycznej na praktyczne działania biznesowe.

  • Umiejętność analitycznego myślenia, bardzo dobra organizacja pracy własnej.

  • Samodzielność, zadaniowość, umiejętność współpracy i dzielenia się wiedzą.

  • Zainteresowanie motoryzacją będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • pracę w interesującej i szybko rozwijającej się branży, jaką jest e-commerce;

  • dobrą atmosferę pracy, możliwość rozwoju zawodowego;

  • pracę na miejscu w siedzibie firmy w Krakowie;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • benefity sportowe;

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy;

  • najnowszy sprzęt komputerowy.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez formularz. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest Solarispolska.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji, nie przekazujemy ich poza EOG. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 913009843