2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Analityk
  5. Analityk - Dolnośląskie
  6. Analityk - Wrocław
  7. Analityk - Stare Miasto
Dodane 15 kwietnia 2024

Analityk Danych/Researcher

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy studenta kierunków technicznych na stanowisko Analityk - Researcher, który będzie odpowiedzialny za analizę danych oraz tworzenie raportów internetowych.

Obowiązki:

  • Nadzorowanie działań i analiza danych w systemie CRM.

  • Bieżąca współpraca z poszczególnymi kierownikami zespołów w celu optymalizacji procesów.

  • Monitorowanie internetu, wyszukiwanie i zbieranie danych w ramach projektu.

  • Wprowadzanie raportów internetowych do systemu CRM.

Wymagania:

  • Status studenta lub absolwenta studiów technicznych, takich jak: informatyka, budownictwo, automatyka i robotyka, inżynieria materiałowa, mechanika i budowa maszyn.

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków na podstawie raportów i analiz.

  • Umiejętności gromadzenia kluczowych informacji i przejrzystego ich prezentowania.

  • Zainteresowanie zagadnieniami związanymi z analizą danych.

  • Dobra znajomość narzędzi biurowych, w tym arkuszy kalkulacyjnych.

  • Znajomość systemu CRM mile widziana.

Oferujemy:

  • Pracę w biurze we Wrocławiu, w godzinach 8:00-16:00.

  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w obszarze CRM.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Arbiter S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Arbiter S.A. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz byśmy zachowali w naszej bazie Twoje CV, umieść w nim następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Arbiter S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro(at)arbitersa.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 902861323