2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Górczyn
Dodane 26 kwietnia 2024

Amerykański Koncern - zmień pracę na lepszą, na start 5100!

Wynagrodzenie

5 100 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Międzynarodowy koncern, europejski lider produkcji mebli tapicerowanych, poszukuje Panów na stanowisko pracownik produkcji/magazynu. W naszej firmie zatrudniamy ludzi różnego wieku, wykształcenia, narodowości, bo wierzymy w ich potencjał.

Lokalizacja: Poznań - Plewiska.

Zakres obowiązków:

  • proste prace produkcyjne np. tapicerowanie, pakowanie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę - od 1 dnia zatrudnienia,

  • pracę na jedną zmianę 6-14,

  • pracę od poniedziałku do piątku – wolne weekendy,

  • wynagrodzenie 5100 na start,

  • odzież i obuwie pracownicze,

  • dogodny dojazd komunikacją miejską – firma znajduje się w aglomeracji poznańskiej.

Mile widziane:

  • predyspozycje do prac manualnych,

  • uprawnienia na wózki widłowe,

  • dobra organizacja własnej pracy,

  • chęci do pracy.

Jaki powinien być Twój następny krok?

Wyślij do Nas swoje CV. Możesz to zrobić za pośrednictwem przycisku aplikuj na platformie OLX. Jeżeli masz dodatkowe pytania zadzwoń lub wyślij SMS o treści PRACA na numer 69*******51.

Bezpłatnie pomagamy cudzoziemcom w formalnościach dotyczących legalizacji pracy i pobytu (oświadczenie, karta pobytu, zezwolenie na pracę).

Zatrudniamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Po wstępnej weryfikacji aplikacji nasz Rekruter skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Nie pobieramy żadnych opłat za rekrutację.

Prosimy o przesyłanie CV z poniższą klauzulą RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych EMPLOYER sp. z o.o. BUK sp.k. z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Marcelińskiej 92 oraz innych spółek powiązanych osobowo dla celów prowadzenia obecnej jak i przyszłych rekrutacji, w tym na przesyłanie mi ofert pracy oraz udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom. Oświadczam, że administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa. Rekrutacje prowadzi EMPLOYER sp. z o.o. BUK sp.k. agencja zatrudnienia (nr KRAZ 5381).

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 910625177