2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Września
Dodane 22 maja 2024

Ambitna osoba do działu sprzedaży i obsługi klienta - Września.

Wynagrodzenie

4 500 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Września

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Stabilna, nieszablonowa organizacja zatrudni uśmiechnęła i otwartą na innych ludzi osobę z inicjatywą !

Przed nami dynamiczny rozwój więc poszukujemy kogoś kto chciałby w tym z nami uczestniczyć. Stawiamy na relacje oraz uczciwość wewnątrz i na zewnątrz organizacji.

Prowadzimy działalność usługową i produkcyjną w obszarze marketingu oraz e-commerce.

Docelowo szef działu.

Wyposażamy w odpowiednie narzędzia.

Obowiązki:

  • Bezpośredni wpływ na rozwój organizacji

  • Obsługa klientów i utrzymanie z nimi relacji.

  • Przygotowywanie ofert i nadzór nad realizacjami

  • Reprezentowanie firmy i współpraca z innymi działami

  • Sprzedaż produktów i usług firmy.

  • Analiza danych i raportowanie działań.

Wymagania:

  • NIE wymagamy doświadczenia - oczekujemy ambicji, otwartości i kultury osobistej oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów

  • Znajomość obsługi komputera będzie atutem

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego - to atut

  • Umiejętność pracy w zespole i motywacja do osiągania celów.

A może posiadasz inne oryginalne cechy mogące wpłynąć na nasz rozwój ?

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 920113289