2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Dolnośląskie
  6. Hostessa, host - Wrocław
  7. Hostessa, host - Stare Miasto
Dodane 11 kwietnia 2024

Ambasador marki SodaStream - Wrocław

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Lubisz kontakt z klientem, a sprzedaż nie jest Ci obca? Jeśli tak, poniższe ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Promotora/Ambasadora marki SodaStream:

·        Miejsce: hale sprzedaży na terenie Wrocławia (grafik i lokalizacje ustalane z przedstawicielem handlowym)

·        Termin : od zaraz, stała akcja weekendowa do końca roku z możliwością przedłużenia na kolejny rok

·        Wynagrodzenie: 29,00 zł brutto/h + system premiowy  (bez ograniczeń kwotowych, bez minimalnego targetu)

·        Wymiar czasu pracy: 80 h/msc

Wymagania:

- dyspozycyjność (piątek, sobota, niedziela handlowa, wybrane dni w tygodniu w godzinach popołudniowych)

- realizacja założonych celów sprzedażowych

- komunikatywna postawa i wysoka kultura osobista

- wymagany status ucznia lub studenta

- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta/sprzedaży

Powierzone zadania:

- aktywna promocja marki,

- pokazowa prezentacja produktu,

- identyfikowanie potrzeb klienta i sprzedaż adekwatnych produktów,

- raportowanie bieżących działań w systemie

Oferujemy:

- pracę z marką premium,

- szkolenie produktowe – sprzedażowe przed rozpoczęciem współpracy

- umowę zlecenie

- długofalową współpracę,

- atrakcyjną stawkę godzinowa + systemy prowizyjne,

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 910988923