2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 21 maja 2024

Ambasador Marki Ploom Concept Store JTI - CH ARKADIA

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Modus Ogólnopolska Agencja Wsparcia Sprzedaży z 25-letnim stażem na rynku

 W związku z nowym projektem prowadzonym dla naszego Klienta JTI POLSKA - międzynarodowego lidera w branży tytoniowej, poszukujemy ambitnych i komunikatywnych osób na stanowisko:

  Ambasador Marki Ploom Concept Store JTI

  Miejsce pracy: Centrum Handlowe Arkadia w Warszawie

  Wynagrodzenie za 1 godzinę pracy 40,00 brutto

 Ambasador w naszej organizacji pełni rolę reprezentacyjną stając się twarzą Marki. Głównym zadaniem Ambasadora jest kreowanie pozytywnego wizerunku i sprzedaż zarówno w puncie sprzedaży, a także nawiązywanie relacji z konsumentami.

 Jeśli jesteś osobą komunikatywną, zorientowaną na sukces, której nie brakuje umiejętności interpersonalnych i samodzielności w pracy to czekamy właśnie na Ciebie! Pomóż nam tworzyć niezapomniane doświadczenia dla naszych klientów!

 Rola i kluczowe obowiązki:

  • Tworzenie pozytywnego wizerunku marki

  • Uprzejma i profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy

  • Prowadzenie aktywacji konsumenckich ukierunkowanych na prezentację oferty i sprzedaż bezpośrednią na stoisku w sklepie firmowym JTI w CH Arkadia

  • Przyjęcie towaru zgodnie z wytycznymi

  • Przyjmowanie reklamacji, zwrotów, prezentacja obsługi urządzenia

  • Ekspozycja produktów zgodnie z wytycznymi

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych dziennych /miesięcznych

  • Przygotowanie i dbałość o stanowisko sprzedażowe

  • Nadzorowanie stanów magazynowych i kontrolowanie zapasów

  • Odpowiedzialność materialna podczas swoich zmian za transakcje, stan gotówki, rozliczenia fiskalne oraz powierzone mienie

 Nasze oczekiwania:

  • Osoby pełnoletnie, preferowany status studenta

  • Minimum 3-miesięczne doświadczenie w branży tytoniowej

  • Praca od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe w godzinach otwarcia CH

  • Dyspozycyjność 100 godzin w miesiącu, min. 3 dni w tygodniu, praca w Centrum Handlowym Arkadia

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność w budowaniu relacji

  • Umiejętność prezentacji i komunikatywność

  • Samodzielność w pracy, doskonała organizacja, wyznaczanie priorytetów

  • Zaangażowanie, uczciwość, charyzma, pozytywne nastawienie i determinacja w osiąganiu celów

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

  • Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętność szybkiego przyswajania informacji będzie kluczowa

  • Profesjonalna i terminowa komunikacja z przełożonym

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia

  • Obsługa kasy fiskalnej mile widziana

Oferujemy:

  • Pracę dla JTI Polska w oparciu o umowę zlecenie z Modus Sp. z o.o. Sp. Kom.

  • Atrakcyjny system motywacyjny związany z realizacją targetów w 3 progach sprzedażowych podwyższających stawkę brutto za godzinę od 10,00 zł. do 20,00 zł. oraz pozytywny wynik badania Tajemniczego Klienta podwyższający stawkę brutto za godzinę o kolejne 10,00 zł.

  • Profesjonalne szkolenia z obszaru sprzedaży i efektywnej komunikacji z konsumentem

  • Pracę z rozpoznawalnymi markami w Polsce i na świecie

  • Udział w eventach i akcjach specjalnych

  • Narzędzia niezbędne do pracy – iPad wraz z Internetem, uniform

  • Możliwość uczestnictwa w projekcie długofalowym

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 919847551